Myjnia natryskowa GTP-N700-T

gtp-n700trwUrządzenie typu GTP-N700 T przeznaczone jest do mycia części i podzespołów mechanicznych w celu usunięcia zanieczyszczeń olejowych i smarów. Urządzenie składa się z jednej wanny z cieczą myjącą, oraz z komory roboczej, w której realizowane jest mycie natryskowe a następnie osuszanie detali. Załadunek i wyładunek detali odbywa się w trybie ręcznym. Urządzenie zostało wyposażone w system odolejania i filtracji kąpieli.
W komorze roboczej realizowany jest proces mycia natryskowego, poprzez zespoły dysz natryskowych zamontowanych nad detalami. Po zakończeniu mycia następuje proces osuszania realizowany poprzez nadmuch podgrzanego powietrza. Podczas procesu suszenia wilgotne powietrze usuwane jest z komory poprzez skraplacz za pomocą wentylatora wyciągowego, a następnie przepływa przez system ogrzewania i jest wykorzystywane do suszenia. Zanieczyszczona kąpiel robocza odolejana jest w procesie sedymentacji w odolejaczu podłączonym do wanny. Cząstki stałe usuwane są z kąpieli roboczej w systemie filtracji z filtrem workowym.
Urządzenie posiada możliwość zaprogramowania różnych programów pracy automatycznej oraz czasu pracy odolejacza, natrysku połączonego z filtracją oraz suszenia i wentylacji.
 
 
Zastosowanie
  • mycie i odtłuszczanie natryskowe detali o nieruralnym kształcie;
  • mycie międzyoperacyjne;
  • zabezpieczenie czasowe przed korozją;
  • usuwanie opiłków i pozostałości po procesach obróbki mechanicznej;

 

  
Dane techniczne
Wymiary zewnętrzne: 2600x2100x2300 mm
Pojemność komory:
600 l
Pobór mocy:
32 kW
Skraplacz oparów:
TAK
Odolejacz:
TAK
Filtracja:
TAK
Suszenie:
TAK
 
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem