NOYEN RGM

Preparat emulgujący do usuwania zanieczyszczeń olejowych, koncentrat.
NOYEN RGM jest wodnym preparatem myjącym do usuwania zabrudzeń z olejów syntetycznych. Odpowiednio dobrane surfaktanty tworzą układ, który skutecznie emulguje wszelkie zanieczyszczenia olejowe, tłuszczowe i substancje smoliste. Zawarte w preparacie środki wspomagające mycie powodują dokładne oczyszczenie powierzchni oraz poprawiają zwilżalność.
pdf Karta katalogowa

NOYEN RG+

Preparat emulgujący do usuwania zanieczyszczeń olejowych, koncentrat.
Wodny, nie zawierający fosforanów koncentrat, silnie emulgujący do usuwania zanieczyszczeń ze stali, żeliwa i metali kolorowych.
   
 
 
 
pdf Karta katalogowa

NOYEN K14

Preparat do mycia trudnych zanieczyszczeń przemysłowych, koncentrat.
NOYEN K14 jest alkalicznym preparatem do mycia trudnych zanieczyszczeń przemysłowych, opartym na bazie anionowych i niejonowych surfaktantów. Bardzo skutecznie myje, usuwa zanieczyszczenia w postaci przypaleń olejowych, sadzy, starych smarów, (również zawierających dwusiarczek molibdenu i grafit).
 

NOYEN PAL+

Niskopieniący preparat do mycia zapewniający ochronę czasową, koncentrat.
NOYEN PAL+ jest słabo alkalicznym, wodnym preparatem myjącym do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni stali, metali kolorowych i glinu (aluminium), zapewniającym czasową ochronę antykorozyjną po myciu. Odpowiednio dobrane składniki preparatu zapewniają skuteczność zmywania wszelkich zanieczyszczeń olejowych, smarów, tłuszczów i innych substancji hydrofobowych.

NOYEN PAL

Preparat do mycia metali kolorowych, stali, glinu, koncentrat.
NOYEN PAL jest słabo alkalicznym, wodnym preparatem myjącym do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni stali, metali kolorowych i glinu (aluminium). Odpowiednio dobrane składniki preparatu zapewniają skuteczność zmywania wszelkich zanieczyszczeń olejowych, smarów, tłuszczów i innych substancji hydrofobowych.
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem