NOYEN PK10+

Preparat do usuwania kamienia wodnego, koncentrat.
Roklin PK 10+ przeznaczony jest do usuwania kamienia wodnego, rdzy, a także zgorzeliny ze wszystkich systemów wodnych i parowych. Działanie preparatu jest dwufazowe. W pierwszej fazie zawarte w preparacie kwasy mineralne szybko usuwają wierzhcnią warstwę kamienia i rdzy, po neutralizacji kwasów mineralnych w drugiej fazie działają łagodne kwasy organiczne resztki osadów nie powodując korozji powłoki. Praprat ma silne właściwości myjące, nie zawiera żadnych związków szkodliwych, takich jak: formaldehyd, azotany i związki metali ciężkich.
pdf Karta katalogowa

Ruster 22

Preparat do usuwania rdzy i kamienia kotłowego, koncentrat.
Ruster 22 służy do usuwania rdzy w różnej postaci i stopnia skorodowania z powierzchni stali i żeliwa oraz do kamienia kotłowego. Preparat trawi skorodowaną powierzchnię metalu, przetwarza ją w trwałą ochronną powłokę.Wytworzona w ten sposób pasywna na procesy korozji warstwa, bardzo dobrze wspomaga działanie preparatów ochrony czasowej, nadaje się po nałożeniu gruntu do pokrywania wszelkimi powłokami malarskimi.
pdf Karta katalogowa

Ruster 52

Preparat do gruntowania skorodowanych powierzchni metalowych.
Ruster 52 zapewnia dobrą przyczepnosć powłoki ochronnej do skorodowanego podłoża. Posiada dobrą odporność na działanie temperatury- może byc stosowany na elementy stale pracujące w temperaturze 130ºC, okresowo do 180ºC. Ze względu na swoje ekologiczne własności polecany jest szczególnie do prac remontowych w małych, zamkniętych i słabo przewietrzanych pomieszczeniach.
pdf Karta katalogowa

NOYEN AMC

Preparat do usuwania cementu.
Roklin AMC jest preparatem na bazie kwasów organicznych przeznaczonym do usuwania pozostałości zestalonego cementu, betonu zapraw z różnego rodzaju powierzchni m.in. metali, stali itp. Preparat rozpuszcza kamień wapienny, kotłowy i inne zanieczyszczenia, które następnie można łatwo spłukać.
pdf Karta katalogowa

NOYEN PK8+

Preparat do usuwania kamienia wodnego, koncentrat.
Roklin PK 8+ przeznaczony jest do usuwania kamienia wodnego, rdzy a także zgorzeliny ze wszystkich systemów wodnych i parowych.
pdf Karta katalogowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem