Myjnia natryskowa GTP-N700-N

gtp-n700nskUrządzenie typu GTP-N700 N przeznaczone jest do mycia części i podzespołów mechanicznych w celu usunięcia zanieczyszczeń olejowych i smarów. Urządzenie składa się z jednej wanny z cieczą myjącą, oraz z komory roboczej, w której realizowane jest mycie natryskowe a następnie osuszanie detali. Urządzenie wyposażone jest także w ręczny system załadowczo wyładowczy składający się z wózka transportowego i koszy na detale. Urządzenie zostało wyposażone w system odolejania i filtracji kąpieli.
W komorze roboczej realizowany jest proces mycia natryskowego, poprzez zespoły dysz natryskowych zamontowanych na obrotowych ramionach. Po zakończeniu mycia następuje proces osuszania realizowany poprzez wyciąg nasyconego oparami powietrza oraz dopływ świeżego suchego powietrza do komory roboczej. Podczas procesu suszenia wilgotne powietrze usuwane jest z komory poprzez skraplacz za pomocą wentylatora wyciągowego. Zanieczyszczona kąpiel robocza odolejana jest w procesie sedymentacji w odolejaczu podłączonym do wanny. Cząstki stałe usuwane są z kąpieli roboczej w systemie filtracji z filtrem workowym.
Urządzenie posiada możliwość zaprogramowania trzech różnych programów pracy automatycznej oraz czasu pracy odolejacza i systemu filtracji.
 
 
Zastosowanie
  • mycie i odtłuszczanie natryskowe detali o nieruralnym kształcie;
  • mycie międzyoperacyjne;
  • zabezpieczenie czasowe przed korozją;
  • usuwanie opiłków i pozostałości po procesach obróbki mechanicznej;

 

  
Dane techniczne
Wymiary zewnętrzne: 2300x1500x2400 mm
Pojemność komory:
400 l
Pobór mocy:
24 kW
Skraplacz oparów:
TAK
Odolejacz:
TAK
Filtracja:
TAK
Suszenie:
TAK
 
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem